Przeciek zdjęć bezramkowego smartfonu Nubia Z11

Przeciek zdjęć bezramkowego smartfonu Nubia Z11

Wielu czekało na jakiekolwiek informacje na temat następcy smartfonu Nubia Z9, który według źródeł miał posiadać unikalny wygląd, a co najistotniejsze wokół jego wyświetla miało nie być ramek. Wspomnianym następcą jest podobno Nubia Z11, który ma podobno trafić na rynek jeszcze w tym roku. Teraz możemy zobaczyć jak prezentuje się ów telefon, a więc możemy być bliżej jego prezentacji niż nam się to wydaje.

Najwyraźniej, w przeciwieństwie do swojego poprzednika, którego “plecy” były wykonane ze szkła, Nubia Z11 jest całkowicie metalowym urządzeniem (nie licząc ekranu). Poza tym z tyłu znajdziemy czytnik linii papilarnych, fugi antenowe oraz oczywiście obiektyw aparatu i lampę błyskową umieszczone w tym samym miejscu co u poprzednika.

Z przodu znajduje się wyświetlacz od krawędzi do krawędzi, którego konstrukcja sprawia wrażenie jakby smartfon nie posiadał w ogóle ramek. Pod nim znajdziemy przycisk.

W przecieku mamy również zdjęcie, gdzie widzimy, że Nubia Z11 będzie bardzo eleganckim telefonem. Wynika to m. in. z porównania do iPhone 6S, gdzie widzimy, że będzie on cieńszy od smartfonu Apple.

Źródło: GizmoChina

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *